Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Kelebeğin Günlüğü

Çatışma, önyargı ve husumetlerin çoğu dilden kaynaklanır.Sen sen ol, kelimelere fazla takılma.Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Bu Erkekler Hep Kalp Ağrıları

Nihayet kurtuldum..
Kendimi yüzlerce elin yüzün arasında buldum.
Doydum..
Kendimi kadın hissettim.
Güzel hissettim.
Öz güveni buldum.
Erkekleri sevmedim.
Aciz buldum.
Ne istesem yapabilirdim ki.
Güç bendeydi, gücü buldum.
..
Artık mutluydum, tüm bir sene mutlu gezdim. Sadece takıldım, kafama kimseyi takmadım. Kimseyi içeri almadım. Bir ben vardım bir de hayallerim. Kalbimde bir adama yer bırakmadım. Sevgili olma durumu bana hep tuhaf geldi, yolda gördüğüm çiftlere uzaylı gibi baktım/hissettim.
Derken..
Biri çıktı karşıma ah!
İlk karanlıklar içinde bir kulüpte gördüm. Dans ederken ona baktım. O an yanımdaki Amerikalılarla takılıyor olsam bile geldi ve numaramı aldı. İlk kez İstanbul'da barda tanıştığım biriyle sonradan görüştüm. Ayrıntılara girmeyeceğim. Sadece ondan hoşlandım, o da benden. İkinci görüşmede evinde kaldım, üçüncü görüşmede artık sexte vardı. Evet hızlıydık..Belki de yanlıştı, muhtemelen. Ama güzel gidiyordu. O benden çok daha ilgiliydi, ben tüm çekincelerimle gelmiştim ve bunu ona söylemiştim. İlişkilere bakış açımı yani. Buna rağmen en yakın arkadaşıyla bile tanıştım. Her şey güzel giderken ona bundan önce yaşadıklarımdan bahsettim biraz. Avrupai ilişkim biraz ağır geldi herhalde, oysa pek bir ayrıntı vermemiştim. Ya da başıma gelen aldatılma gibi olayları anlatırken yaşadığım en güzel anıları -beni nasıl mükemmel hissettirdiklerini, yapılanları anlatmamıştım. İçinde de kalmadı değil.. Ama olmadı, anlatamadım. Sexte baya güzeldi hani, her seferinde bir tık iyisini mi buluyorum ne :) Ama ona söylemedim bunu tabii..
Bir ay onunla görüştüm, her gün konuştuk günaydınlaştık. 10 küsür kez görüştük ve yattık. Derken yine bir gece onda kaldığım günün sonunda sokağın köşesinde öğlen 3 civarı öpüştük, görüşürüz dedik ve ayrıldık.
Bu onu son görüşüm oldu.
Bir kaç kez daha mesajlaştık, ve artık tamamen gitti.
Tamda bir erkekle yeniden yapabilirim, tamda istediğim gibisini galiba nihayet buldum demişken. Tamda ona kapılmaya başlamışken, mutluyken..
Bu hayat hiç bir zaman kendimi bırakmama ah işte şimdi mutluyum dememe izin vermedi. Bunu en son hissettiğimde, artık kendimi tamamen rahat bırakabilirim mutluyum galiba dediğimde aldatılmıştım. Şimdiyse baya bildiğin terk edildim, vazgeçildim. Tamam evet bir isim koymamıştık, koymayalım diye de anlaşmıştık. Koymak istediğimde de vazgeçildim. Ne demiştin? Ten uyumu var.. Neydim ben friends with benefits? Fuckbuddy? Hayır bir erkeğin üstünlüğüne inanmıyorum. Bunu kaldıramıyorum. Bunun olmasına izin verdiğime inanamıyorum..Elimi tutup yürümen, beni tanıdıklarınla tanıştırman, 3-5 ay sonrasına dair konuşmaların, bunun yattıktan sonra dahi değişmemesi..Sandım ki istiyorsun..Nereden bilebilirdim? Eskisine mi döndün acaba onu da merak ediyorum. Çok bahsediyordun. Neyse ne..Bitti gitti. Ama ben kalbimi tekrar açtığımla kaldım. Senden hoşlandım, tam istediğim gibiydin. Uzun zaman sonra ilk kez birine ağladım.
İşte yine aptalım.
..
Aşk var galiba.
Aşk var ama sonu da var bir yerlerde, kesin.
Aşk var ama aşk acı.
Aşk bir insana sadece kalp ağrısı ve acı getiriyor/bırakıyor sonunda.
Sikerler.

Hiç yorum yok: